O nás

  • Škola filozofie Nová Akropolis v Plzni
    je zřizovatelem vzdělávacího centra Eufrosine a pořádá zde kurzy, přednášky apod.
  • Kreativní dílny 
    jsou naší další specialitou: výtvarné workshopy, knihvazačství, archeologické reprodukce, kovárna, divadlo apod.

EUFROSINE

Vzdělávací centrum

Chtěli jsme vytvořit místo, kde by lidé mohli objevovat svět ve všech jeho aspektech, kde by mohli prozkoumávat různé disciplíny a rozvíjet své talenty a zájmy. Kde by mohli zakusit radost z učení a poznávání v inspirujícím prostředí. A tak se zrodilo vzdělávací centrum EUFROSINE na adrese Purkyňova 12, Plzeň a jméno mu propůjčila jedna z Charitek, jejíž jméno značí „dobromyslná“ anebo „radostná“.

Naše vize

Více o nás

Naši ideální studenti?

Jsou to lidé, kteří mají hlad po poznání, kteří se nebojí tázat a kteří touží po nových dobrodružstvích. Jsou to ti, kteří se chtějí učit, růst a prozkoumávat svět. Těm všem se snažíme nabídnout co nejpestřejší výběr kurzů, workshopů a přednášek, od filozofie a psychologie, přes divadlo a tvůrčí dílny, až po cestovatelské a řemeslné workshopy.

Co nás dělá unikátními?

Jsme dobrovolníci a hledáme možnosti, jak přenášet své nadšení z poznávání a radost z překonávání vlastních hranic. U nás není učení jen o memorování informací. Je o objevování, zkušenostech a hledání vlastních odpovědí. Věříme, že vzdělávání by mělo být zábavné, inspirující a smysluplné. Proto se snažíme vytvářet prostředí, kde se každý cítí podporován a motivován k učení.

Proč byste měli vybrat právě nás?

Protože naše centrum je místem, kde můžete být sami sebou, kde můžete rozvíjet svá silná místa a pracovat na svých slabých stránkách. Můžete se u nás setkat s lidmi, kteří sdílejí vaše zájmy a kteří vás budou podporovat ve vašem osobním růstu a vývoji.

Učte se

Pokud patříte mezi lidi, kteří vidí smysl v neustálém vzdělávání se v různých oblastech života, pak jste na správném místě.

Vložte to do života

Naše aktivity pořádáme s důrazem na praktické využití v životě. S námi můžete rozvíjet své mentální i pracovní schopnosti.

Zvyšte svou hodnotu

Neustálým zdokonalováním svých schopností zvyšujete také svou hodnotu v očích druhých (rodiny, přátel, kolegů či ostatních).

Dozvídejte se vše jako první

Zadejte svou e-mailovou adresu pro přihlášení k odběru našeho newsletteru.

Posíláme informace o akcích, přednáškách a kurzech maximálně jednou týdně.

Přejít nahoru